Araç Dostu Uzman Servis

Destek ve Yol Yardım - 0 850 281 23 87

BİZDEN HABERLER

Adus Motorsport sezona Dünya Ralli Şampiyonası ile başlıyor

17 Eylül 2020, Perşembe

Adus Motorsport, 18-20 Eylül 2020 tarihleri arasında düzenlenecek olan, Dünya Ralli Şampiyonası’nın da beşinci ayağı olan Türkiye Rallisi ile sezona başlıyor.

Dünya Ralli Şampiyonası’nın beşinci ayağı olan Türkiye Rallisi, Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu (TOSFED) tarafından 18-20 Eylül 2020 tarihleri arasında Marmaris, Ula ve Datça bölgelerinde düzenlenecek. 155 televizyon kanalından canlı yayınlarla tüm dünyaya erişimi sağlanan bu organizasyon aynı zamanda Türkiye Ralli Şampiyonası’nın da ilk iki ayağını oluşturacak. Adus Motorsport bu önemli rallide üç ekip ile yerini alacak.

 Adus Motorsport takım direktörü ve Red Bull sporcusu Yağız Avcı ve copilotu Onur Vatansever Citroen C3 R5 ile, Uğur Soylu-Mehmet Köleoğlu ikilisi Skoda Fabia R5 ile ve 2019 Türkiye Ralli Gençler Şampiyonu Buğra Can Kılıç - Ali Emre Yılmaz ikilisi ise Mitsubishi Lancer EVO IX ile hem takımlar şampiyonası için hem de bireysel klasmanlar için mücadele edecekler. Takımın kadın pilotu Billur Hasbay ise bu rallide, profesyonel hayatının getirdiği farklı bir görevde yer alacak.

 Red Bull sporcusu ve Adus Motorsport takım direktörü Yağız Avcı, “2020 Dünya Ralli Şampiyonası’nın da en önemli yarışlarından biri olan Türkiye Rallisi, muhteşem doğasının yanısıra oldukça zor olan etaplarıyla yine bir hayli mücadeleci olacaktır. Çok uzun bir aradan sonra yeniden etaplarda olmak çok heyecan verici. Adus Motorsport olarak elimizden geleni yapıp sezona iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyoruz. Herkese başarılar dileriz ve organizasyonda emeği geçenlere de kolaylıklar dileriz” dedi.


Whatsapp Randevu

Servis randevunuzu 0 531 393 79 33 numaralı whatsapp hattımızı arayarak hemen oluşturun.

Adus Transfer

Siz nereye, aracınız oraya


TÜVTÜRK Kontrol

Aracınız Tüvtürk muayenesine hazır mı?

Adus Otomotiv’de her şey aracınızın bakım onarım süreçlerini sizin için kolaylaştırmak ve çok daha konforlu kılmak için…

hemen şimdi bizimle iletişime geçin