Araç Dostu Uzman Servis

Destek ve Yol Yardım - 0 850 281 23 87

BİZDEN HABERLER

Kutay Grup, 28. Kalite Kongresi’nin Sponsoru Oldu!

22 Kasım 2019, Cuma

Kutay Grup, Türkiye Kalite Derneği (KalDer) tarafından 28.’si gerçekleştirilen Kalite Kongresi’nin Nouirel Roubini'nin katılımıyla gerçekleşen oturumunun ana sponsoru oldu.

Bu yıl “Çözüm Özünde” ana temasıyla düzenlenen ve iş, bilim, akdemi, medya ile sanat dünyasından çok sayıda değerli ismi ağırlayan kongrede; dünyayı çevreleyen değişimin beraberinde getirdiği sosyal, ekonomik, çevresel, jeopolitik, kültürel ve eğitime ait sorunlar ele alındı.

Yenilikçi bakış açısı, üretim ve çözüm odaklı yaklaşımlarıyla faaliyet gösterdiği alanlarda fark yaratarak ülke ekonomisine değer katmayı hedefleyen Kutay Grup, “Çözüm Özünde” temasıyla gerçekleştirilen 28. Kalite Kongresi’nin sponsorları arasında yer aldı. İş, bilim, akademi, medya ve sanat dünyasından çok sayıda önemli temsilcinin bir araya geldiği kongrede, dünyayı çevreleyen değişimle beraber sosyal, ekonomik, çevresel, jeopolitik, kültürel ve eğitime dair sorunlar tartışılarak, bu sorunlar ve çözüm önerileri ele alındı. Kutay Grubu ana sponsorluğunda düzenlenen özel oturum konuğu ise “Kriz Kahini” olarak bilinen dünyaca ünlü ekonomist Nouriel Roubini oldu. Bu yıl katılımcıların yoğun ilgi gösterdiği kongrede konuşan ekonomist Roubini, dünya ve Türkiye ekonomisi ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu. İki gün süren ve Avrupa’nın en büyük paylaşım platformlarından olan kongre, “2019 Türkiye Mükemmellik Ödülleri” ile sona erdi.

Emsal teşkil edecek çalışmalara imza atacak!

“Üstün hizmet” anlayışını faaliyette bulunduğu tüm sektörlere yönelik çalışmalarının merkezine yerleştiren Kutay Grup, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı çözüm önerileri geliştirerek fark yaratmayı amaçlıyor. Müşteri odaklı yaklaşımı ve hizmet anlayışıyla Türkiye’nin lider grupları arasında yer almayı hedefleyen Kutay Grup, otomotiv, finans ile endüstriyel mimari tasarım alanlarında diğer kurum ve kuruluşlar için emsal teşkil edecek proje ve çalışmalara imza atmaya hazırlanıyor.

 


Whatsapp Randevu

Servis randevunuzu 0 531 393 79 33 numaralı whatsapp hattımızı arayarak hemen oluşturun.

Adus Transfer

Siz nereye, aracınız oraya


TÜVTÜRK Kontrol

Aracınız Tüvtürk muayenesine hazır mı?

Adus Otomotiv’de her şey aracınızın bakım onarım süreçlerini sizin için kolaylaştırmak ve çok daha konforlu kılmak için…

hemen şimdi bizimle iletişime geçin