Araç Dostu Uzman Servis

Destek ve Yol Yardım - 0 850 281 23 87

BİZDEN HABERLER

Satış Sonrası Hizmetlerde Adus Otomotiv Dönemi!

13 Aralık 2019, Cuma

Birden fazla iş kolunda gerçekleştirdiği yatırımlarla Türkiye ekonomisine katma değer sağlayan Kutay Grup çatısı altında kurulan Adus Otomotiv, profesyonel bakım ve servis hizmetleri vermek amacıyla faaliyetlerine başladı.

İstanbul Maslak’ta toplam 1200 metrekarelik alana sahip merkezinde lüks, spor ve klasik otomobillere yönelik “Araca Özel” ayrıcalıklı servis ve bakım hizmetleri sunan Adus Otomotiv, araç arıza tespiti sağlayan teknolojik altyapısı ve yaklaşık 30 kişilik uzman ekibiyle satış sonrası hizmetlerde fark yaratmayı hedefliyor. 

Adus Otomotiv’in bakım süreçlerini titizlikle takip eden kadrosunun sunduğu diğer bir hizmeti ise klasik otomobil restorasyonu oluşturuyor. Birbirinden farklı üretim yıllarına ait otomobiller için sunulan restorasyon hizmetiyle Adus Otomotiv,müşterilerin otomobilleri için düşlediği yenilemeyi ve değişimi hayata geçiriyor.

Servis ve bakım hizmetlerinde en çağdaş teknikleri benimseyerek “Araç Dostu Uzman Servis” mottosuyla yola çıktıklarını ifade eden Kutay Grup Otomotiv Genel Koordinatörü Oğuz Özyavuzgil, “Tüm yetkinliğimizle lüks SUV’lardan spor otomobillere kadar her türlü aracın bakım ve onarımı konusunda uzman ekibimiz ve teknolojik altyapımızla en doğru ve hızlı çözümleri sunuyoruz” açıklamasında bulundu.

Whatsapp Randevu

Servis randevunuzu 0 531 393 79 33 numaralı whatsapp hattımızı arayarak hemen oluşturun.

Adus Transfer

Siz nereye, aracınız oraya


TÜVTÜRK Kontrol

Aracınız Tüvtürk muayenesine hazır mı?

Adus Otomotiv’de her şey aracınızın bakım onarım süreçlerini sizin için kolaylaştırmak ve çok daha konforlu kılmak için…

hemen şimdi bizimle iletişime geçin